Новини про м'ясо

Виробники м’яса орієнтуються на вегетаріанців

Міжнародна компанія, виробник м’яса та м’ясопродуктів Vion реагує на зміни запитів споживачів і починає виготовляти продукцію для веганів, вегетаріанців та флекситаріанців. Нові продукти вийдуть окремою лінійкою під назвою ME-AT.

Vion планує запропонувати веганам, вегетаріанцям та флекситаріанам новий асортимент продуктів, розроблений відповідно до їх потреб та бажань. Продукти лінійки ME-AT мають смак, текстуру та запах традиційного м’яса. Таким чином, ME-AT розширює визначення м’яса та зосереджує увагу на зростаючій цільовій групі майбутніх клієнтів.

Бачення ME-AT на майбутнє включає вдосконалення продукту та інновації в частині сировини, упаковки та текстур.

Як одна з найпопулярніших світових компаній з виробництва харчових продуктів та напоїв, Vion в змозі створити стабільну пропозицію, шлях якої можна простежити від ферми до тарілки. В рамках цього проекту Vion планує пристосуватися до ринку майбутнього та зробити наступний крок у забезпеченні світу альтернативними джерелами білка. П’ять високоякісних, м’ясоподібних, веганських продуктів компанії були представлені на виставці Anuga в Кельні та вийдуть на ринок у першому кварталі 2020 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button