Новини про м'ясо

Виробникам свинини пропонують спільно встановлювати ціни на продукцію

Асоціація “М’ясної Галузі” (АМГ) пропонує українським виробникам свинини підписати Меморандум про партнерство та ціноутворення. Це означає, що підприємства, які підписали меморандум будуть узгоджувати цінову політику, щоб не допустити різких коливань закупівельних цін на свинину.

“Завдяки підписанню Меморандуму стане можливим не допустити цінові коливання при збуті живих свиней на переробні підприємства більші за 2 грн/кг на тиждень. Передбачається, що ця мета досягатиметься через взаємодію підписантів шляхом: регулярного обміну інформацією; спільного проведення професійних заходів за участі представників державних органів; вироблення спільних рекомендацій для захисту та розвитку м’ясної галузі та галузі свинарства”, – зазначає виконавчий директор АМГ Микола Бабенко.

У Асоціації “М’ясної Галузі” вважають, що такі дії допоможуть об’єднати виробників галузі, створити чесні умови конкуренції на ринку та зробити ціни на свинину в Україні більш доступними.

АМГ вже запропонувала підписати Меморандум про партнерство та ціноутворення Асоціації “Свинарі України” та окремим підприємствам, що займаються виробництвом свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

3 коментарів

  1. Дуже хитрий хід від так званої М‘ясної Галузі… як в прошлому році тримали нас( виробників свинини) пів року в мінусі, то було добре, чим заставили багатьох збанкрутувати… а тепер хотять перемовин якихось… нехай попробують хоч одну тварину вигодувати, щоб розумілося краще, про що домовлятися. Нехай м‘ясопереробники почнуть з себе і знизять маржу заробітку на 1 кг живої ваги спочатку, а потім будуть щось організовувати.

  2. Цей Меморандум не про маржу виробників чи переробників, а про недопущення цінових коливань, які шкодять обом галузям. Щодо збитків свинокомплексів в 2019 році, не можу погодитися, що були провальні місяці. Це просто неможливо, якщо працювати з дотриманням технології і з собівартістю живка 25-30 грн/кг.

  3. @Свинокомплекс 20 тисяч голів , ось вам інформація для розуміння ставлення Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ) до виробників свинини.
    ” … Плани асоціації, спрямовані на покращення ситуації в м’ясній галузі, зменшення собівартості виробництва та роздрібних цін на свинину та інші види м’яса”. Серед напрямів роботи АМГ – “нарощення виробництва свинини, консолідація виробників і переробників з метою створення більшого числа ефективних, зразкових бізнесів у вирощуванні, із собівартістю 25 грн/кг”. АМГ планує “залучати інвестиції, нових гравців у вирощування свиней”. АМГ “гарантуватиме їм збут продукції та мінімальний рівень рентабельності, а в окремих випадках – фінансування таких проєктів”.

    Ще більше інформації – тут: https://meat-inform.com/novyny-pro-miaso/plany-asotsiatsii-m-iasnoi-haluzi-shchodo-pokrashchennia-sytuatsii-na-rynku.html

    “Читайте Од слова до слова, Не минайте ані титли, Ніже тії коми” (Тарас Шевченко)

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button