Новини про м'ясо

Вплив COVID-19 на споживання м’яса в США

Коли через перебої з постачанням та закриття частини м’ясопереробних підприємств м’ясні продукти стають дефіцитними на прилавках магазинів і дорожчають, споживачі можуть частково замінити їх іншими продукти, попереджає Департамент сільського господарства США (USDA).

За словами чиновників Департаменту, це означає, що середнє річне споживання м’яса в США знизиться на 4,5 кілограми на людину, оскільки виробництво яловичини, свинини та птиці падає через вплив на сектор пандемії COVID-19 та економічної невизначеності.

Наразі в США від коронавірусу загинуло щонайменше 52 працівники м’ясокомбінатів, ще понад 13 тис. заразилися COVID-19, а потужність м’ясопереробки в країні зменшилась щонайменше на 30%.

Цього року у Сполучених Штатах споживання м’яса на душу населення впаде до 98,4 кг, закінчивши зростання, яке тривало 5 років поспіль, йдеться у звіті USDA. Минулого року споживання м’яса на душу населення в США становило 101,6 кілограма. Два роки тому США посіли перше місце в світі за обсягами продажів м’яса на душу населення.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button