Новини про м'ясо

Водорості – хороша сировина для штучного м’яса

Світовий ринок штучного м’яса стрімко розвивається. Вартість багатьох стартапів, що почали виготовляти псевдом’ясо на рослинній основі оцінюється в мільярди доларів. Утім, сировиною для такого веганського білка можуть бути не лише соя, буряк чи інші звичні продукти, а й водорості, повідомляє AGRI-GATOR.

За словами П’єра Крозе, дослідника із Сорбонсьго університету, водорості вимагають набагато менше місця або поживних речовин, ніж наземні рослини. Крім того, наразі отримання нового різновиду водоростей за допомогою генної інженерії триває всього кілька тижнів. Таким чином, технічно вони більш зручні та доступні.

Водорості спіруліна і хлорела давно потрапили на ринок в якості харчових добавок і барвників. Крім того, вони також є відмінним джерелом білка, що відкриває безліч можливостей для виробництва аналогів м’яса та веганскої їжі.

Уже кілька великих міжнародних компаній зацікавилися проєктами щодо виробництва штучного м’яса з водоростей. Nestlé спільно з компанією Corbion (Нідерланди) домовились про створення такого продукту ще минулого року. А цього року домовленості щодо спільної розробки веганського “м’яса” були ухвалені між компаніями Unilever та Algenuity (Великобританія).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button