Новини про м'ясо

Власник найбільшої кролеферми на пострадянському просторі: “Потенціал нашої країни – величезний”

Фермер Олександр Цюрупа вже 12 років займається вирощуванням кролів на Черкащині. Сьогодні у його господарстві нараховується близько 80 тис. тварин і є плани експортувати дієтичне м’ясо. Ферма підприємця є найбільшою в галузі на всьому пострадянському просторі.

Метою пана Цюрупи було зробити кролятину повноцінним магазинним продуктом, адже раніше воно вважалось “базарним” товаром. Саме тому на підприємствах фермера діє повний цикл виробництва – від вирощування до забою, пакування і доставки у магазини.

До господарства Олександра Цюрупи входить 8 приміщень для тварин, де їх вирощують за французькою технологією, комбікормовий завод, а також переробне підприємство, що розташоване за 20 кілометрів від ферми. У цехах цього підприємства проходить забій кролів і пакування м’яса. Потім фірма пана Цюрупи транспортує готовий продукт до торговельних мереж.

Хоча м’ясо кролика – нішевий продукт, воно користується попитом, оскільки є досить корисним. Кролятина в організмі людини засвоюється на 90%. Ветеринар підприємства зазначає, що кролі не отримують жодних ін’єкцій, антибіотиків чи гормональних препаратів, оскільки ці тварини не в змозі витримати таких хімічних навантажень як свині чи птиця.

У планах Олександра Цюрупи – вихід на міжнародний ринок. Для початку підприємець хоче спробувати продавати кролятину у країни Близького Сходу. З цією метою пан Цюрупа вже отримав сертифікат “Халяль”.

“Потенціал нашої країни – величезний. Просто потрібно розвивати своє і вкладатися максимально, тоді буде результат. Спочатку він буде на підприємстві, потім – у селі, районі, в країні. Усі пройшли цей шлях, нам теж потрібно його пройти”, – говорить Олександр Цюрупа.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button