Новини про м'ясо

Відмовитись від споживання червоного м’яса закликають громадські активісти в США

У США виникла нова громадська ініціатива “Green New Deal”, активісти якої закликають відмовлятись від червоного м’яса на користь альтернатив, що завдають менше шкоди довкіллю. Яловичина є продуктом, виробництво якого має найбільший вплив на зміну клімату, оскільки ВРХ виділяє багато парникових газів, зокрема метану.

Експерти з США, де яловичина є чи не найулюбленішим м’ясом, прогнозують зменшення обсягів її споживання. Так, американці вже зменшили обсяги споживання бургерів і з’їдають в середньому 3 бургери на тиждень, до того ж не лише з яловичиною, а й, наприклад, з куркою. Крім цього мережі закладів швидкого харчування, такі як Burger King та McDonalds вже запровадили окреме веганське меню.

Також популярними стають рослинні замінники м’яса, такі як Beyond Meat чи Impossible Foods. Тому експерти прогнозують скорочення споживання яловичини, якщо не у всьому світі, то в США.

Утім частина учених зауважує, що ВРХ продукує набагато менше парникових газів, ніж, скажімо, важка промисловість. Марті Матлок, професор екологічної інженерії, який керує Центром стійкості Університету Арканзасу, говорить, що відмова від викопних джерел енергії була б набагато кориснішою для планети, ніж відмова від яловичини.

Американські республіканці також виступають проти ініціативи “Green New Deal”, оскільки, на їх думку, від скорочення споживання м’яса ВРХ постраждає, перш за все, малий та середній аграрний бізнес, а ранчо і сімейні ферми можуть узагалі зникнути.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button