Новини про м'ясо

Великобританія запровадить митні тарифи на м’ясо для підтримки місцевих виробників

Уряд Великобританії планує запровадити подвійну тарифну систему, яка дозволила б імпортувати із США такі продукти, як курка або яловичина, виготовлена з застосуванням гормональних препаратів. Відповідно до розроблених планів, для імпорту цих продуктів застосують тарифи для захисту британських фермерів. Однак цей крок, суперечить постійним запевненням міністрів у тому, що стандарти харчування у Великобританії не погіршаться в рамках торговельних угод після Brexit.

Міністр міжнародної торгівлі Ліз Трус хоче піти далі і поступово знижувати ці тарифи, а за 10 років взагалі скасувати їх. На думку політика, даючи це забезпечить британським фермерам достатньо часу для адаптації до нових ринкових умов, повідомляє Daily Telegraph.

Міністр оголосила про нововведення після того як петиція британських виробників м’яса та тваринників набрала більш ніж 400 тис. підписів. Автори ініціативи вимагали заборонити ввезення до країни харчових продуктів, виготовлених з застосуванням технологій, заборонених британським законодавством.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button