Новини про м'ясо

Вегани проти заборони “м’ясних” назв для рослинних продуктів в ЄС

Комітеті Європарламенту з питань сільського господарства повторно розглядає рішення щодо заборони використання “м’ясних” назв для веганських та вегетаріанських продуктів. Тепер назви “стейк”, “м’ясо”, “ковбаса”, “бургер” та ін. можуть бути закріплені лише за продуктами, що містять у своєму складі м’ясну сировину.

Організації з захисту тварин, веганські та вегетаріанські об’єднання Великобританії виступають проти нововведення. У спільному публічному листі активісти стверджують, що споживачі “звикли” до використання таких термінів, як “веганська ковбаса” та “вегетаріанська котлета” для позначення рослинних альтернатив м’ясу. Вони стверджують, що заборона використання цих термінів “призведе до збиття з пантелику споживачів і заважатиме їм робити обґрунтований вибір під час придбання продуктів”. Також у листі вказується, що уповільнення розвитку альтернатив тваринним продуктам на рослинній основі “спрямоване проти споживачів, які шукають більш стійку їжу”.

Петиція зоозахисників та веганів проти зміни маркувань рослинної їжі вже набрала 80 000 підписів.

Влада в ЄС не вперше пропонує запровадження таких ініціатив. Минулого року французькі депутати проголосували за заборону застосування назв м’ясних продуктів для веганської та вегетаріанської їжі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button