Новини про м'ясо

В Україну ввозять польську свинину під виглядом сала

За словами голови ради директорів компанії KSG Agro Сергія Касьянова, однією з суттєвих загроз для вітчизняних виробників свинини є неконкурентна поведінка польських імпортерів, які ввозять в Україну м’ясо під виглядом сала.

Цікаво, що дані про ввезення сала, які надає українська та польська сторона, відрізняються. Так, поляки декларують, що 2017 року вони ввезли в Україну сала на суму 14,842 млн доларів, а в 2018 – на 17,064 млн. А за даними України Польща ввезла у 2017 році сала на суму 12,919 млн, а в 2018 році — 16,883 млн доларів.

Сергій Касьянов вважає таку динаміку підозрілою і зазначає, що в нього є дані про те, що під виглядом сала імпортують м’ясо.

“Це серйозний фактор, що впливає як на збитки, так і на недоотриманий прибуток українських свинарів. Ви прекрасно розумієте, що, оскільки “чорні” імпортери не сплачують необхідні збори і мита на кордоні, пропускаючи м’ясо через контрабандні “вікна”, вони можуть собі дозволити продавати його нижче ринкової ціни. В результаті недобросовісної конкуренції страждаємо ми, чий свинокомлекс входить в десятку найбільших свинарських підприємств країни, а також страждають всі без винятку виробники свинини”, – цитує пана Касьянова видання AgroPortal.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

4 коментарів

  1. Якось дуууже наср…чхати на жадібність укр.виробників сала. Ціна рулить. Побільше полського м’яса та сала!!!!

    1. Глянуть на цену сала у нас селяны получают зарплату в Евро напечатанных на туалетной бумаге.

  2. Мясна мафія в Україні “обеспокоилась”. Бандюкам не зрозуміти законів ринкової економіки.

  3. Отож нехай нашi занадто жадiбнi свинопаси знижають цiну до конкурентного рiвня!!!

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button