Новини про м'ясо

В Україні зросте попит на свинину

Аналітики Економічного дискусійного клубу прогнозують, що цього року виробництво свинини в Україні зросте на 1%, а споживання помітно збільшиться. Попит частково буде компенсуватись за рахунок імпорту.

У 2018 році вітчизняні свинарі виготовили близько 744 тис. тонн м’яса. Це на 1,1% більше, ніж у 2017 році. Цього року експерти прогнозують зростання на рівні близько 1% – до 750 тис. тонн. Але споживання буде зростати швидшими темпами. Наскільки активно це стимулюватиме ввезення свинини з-за кордону залежить від кількох факторів.

“Все залежатиме від внутрішньої цінової ситуації та від співвідношення вітчизняних та світових котирувань. Так, наприклад, чим меншою буде різниця між європейськими цінами на свинину та цінами на живець в Україні, тим меншою буде зацікавленість у імпорті м’яса свиней. З іншого боку, надходження дешевої мороженої сировини — сала і субпродуктів — коливається не так сильно в останні роки та не так значно впливає на ситуацію на ринку свинини”, – зазначають аналітики Асоціації “Свинарі України”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button