Новини про м'ясо

В Україні знову подорожчала свинина

Цього року червень став місяцем пікової ціни і подальшого різкого падіння котирувань на живець свиней. Утім, після чотирьох тижнів подешевшання, на ринку знову почався висхідний рух. За даними Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ), цього тижня середня ціна на свиней забійних кондицій в Україні становила 44,46 грн за кілограм. Наступного тижня висхідний рух цін має продовжитись.

“Вартість живця 29 тижня склала 44,46 грн за кілограм живої ваги, що на 4% вище попереднього тижня. На ринку почав домінувати висхідний тренд. Щодо опитувань учасників Асоціації “М’ясної Галузі”, прогнозований коридор на 30 тиждень варіюється у межах 42,50 – 47,50 грн/кг живої ваги. Традиційно, швидкий ріст кличе за собою швидке падіння, якщо такий ріст необґрунтований збільшенням споживання. У цьому році вже відбулось два таких передсвяткових цикли росту та падіння. Наразі споживання збільшується лише у передсвяткові та сприятливі погодними умовами дні для влаштування пікніків, що являється тимчасовим явищем. Також існує думка, що ріст ціни призводить до зменшення прихильників споживання свинини”, – повідомляють у АМГ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. Вже зараз в Польщі свинина дешевша ніж у нас (в Ашані завжди є по 9.99 злотих без кістки, а це менше ніж 70 грн.). Скоро будемо всі їздити за свининою у Польщу.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button