Новини про м'ясо

В Україні почалося сезонне подорожчання свинини

З середини жовтня закупівельні ціни на свиней забійних кондицій знижувалися. Утім, цього тижня низхідний рух котирувань припинився – ціни на живець почали зростати, повідомляють у Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ).

Середні котирування підвищились на 0,69 грн до 44,54 грн за кілограм живою вагою. Аналітики АМГ прогнозують подальше зростання закупівельних цін на свинину перед початком сезону зимових свят.

“Щодо прогнозів динаміки цін на 48 тиждень, учасники Асоціації зазначають закупівельний коридор в межах 44,00 – 46,00 грн/кг. Хоча більшість респондентів вважає, що 48-го тижня ціна залишиться на досягнутому рівні в межах 44 грн/кг. Асоціація «Свинарі України» зазначає середньоринкову вартість 47-го тижня на рівні 44,40 грн/кг”, – зазначають в Асоціації “М’ясної Галузі”.

Що ж до котирувань на ринках інших країн, то в ЄС вони також зростають.

“На німецькому ринку спостерігається значний підйом ціни, з попереднього тижня живок в Німеччині подорожчав на 8 євроцентів – 1,53 євро за кг, що за деякими оцінками могло стати наслідком пожвавлення імпорту. Котирування на американській біржі становлять 0,75 долара за кг (0,78 долара минулого тижня)”, – повідомили в АМГ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button