Новини про м'ясо

В Китаї заборонять продаж живої птиці на ринках

Влада Китаю має намір поступово припинити забій та продаж живої птиці на оптових харчових ринках. Часто такі ринку стають місцями спалахів або поширення хвороб.

Це повідомлення з’явилося, після того як в Китаї посилились перевірки оптових ринків продовольчих товарів. Також в країні заборонили продаж і споживання диких тварин, оскільки частина вчених вважає, що COVID-19 поширився через кажанів, що продавалися на ринку.

Після обмеження торгівлі та забою живої птиці на ринках, влада заохочуватиме масовий забій живої птиці в призначених місцях, де дотримуються відповідних технічних та санітарних умов. Поступово всі ринки з продажу живої птиці в країні закриють.

За словами Чень Сю, посадовця Державної адміністрації регулювання ринків говорить: “Зрозуміло, що понад 70% м’яса, птиці, морепродуктів, фруктів та овочів виходять на внутрішній ринок Китаю через оптові сільськогосподарські ринки”. Він закликав органи місцевого самоврядування по всьому Китаю посилити нагляд за безпекою харчових продуктів на таких місцях для торгівлі та розслідувати приховані ризики для продовольчої безпеки. По всій країні існує понад 4100 таких великих оптових ринків.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button