Новини про м'ясо

В Казахстані зростає виробництво та споживання м’яса

Обсяги споживання, виробництва та експорту м’яса в Казахстані суттєво зросли. Такого висновку дійшли експерти організації Energyprom, які проаналізували ринок м’яса в країні.

За рік виробництво м’яса та м’ясопродуктів в Казахстані зросло на 14,5%, проте внутрішній попит зріс на 6%, а обсяги експорту – на 61,8%. Що ж до імпорту, то закордонна продукція займає лише близько 20% внутрішнього ринку країни. Через це ціни на м’ясо в Казахстані також зростають.

“Згідно з підрахунками аналітиків, ціни на червоне м’ясо за рік підвищились. Лідером зростання стали ціни на яловичину (9,4%), слідом йде конина (9,2%), потім свинина (8,3%), а замикає цей список баранина – ціни на цей сорт м’яса зросли на 6,7%”, – зазначає meatinfo.ru з посиланням на місцеве видання NUR.KZ.

Подешевшала в Казахстані лише курятина – ціна на м’ясо птиці знизилась на 0,8%. Ковбаси і сало, навпаки, подорожчали.

До 2025 року Асоціація свинарів Казахстану сподівається наростити обсяги експорту свинини до рівня близько 100 тис. тонн на рік. Представники галузевої організації мають намір відродити виробництво свинини в країні й сподіваються вийти на російський і китайський ринок.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button