Новини про м'ясо

В Канаді почали виготовлення органічного бекону

Крафтове сімейне підприємство, що займається виробництвом копчених м’ясопродуктів в Канаді, “North Country Smokehouse”, випустило на ринок новий продукт – перший органічний бекон, копчений на дровах з яблуні.

Нова лінійка продукції сімейної канадської фірми – це органічний, сертифікований продукт. Для його виробництва використовують “гуманні” методи забою тварин. Як стверджують власники крафтової компанії, цьому бекону немає аналогів на ринку.

Новини партнерів

Органічну свинину нарізають вручну, потім шматки бекону маринуються в розсолі з чистого кленового сиропу та преміальних спецій.

В компанії стверджують, що лінія Applewood Smoked Uncured Canadian Bacon також не містить нітратів, нітритів, гормонів росту та антибіотиків. Ціна продукту – близько 7 канадських доларів за упаковку.

“Завдяки нашому традиційному методу повільного копчення, цей бекон зберігає повноцінний смак і відрізняється від інших подібних продуктів. До того ж ми відповідально ставимось до стандартів добробуту тварин, а наша продукція відповідає вимогам USDA щодо виробництва органічних продуктів”, – говорить Аарон Корбетт, виконавчий директор компанії “North Country Smokehouse”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button