Новини про м'ясо

В Канаді почали виготовлення органічного бекону

Крафтове сімейне підприємство, що займається виробництвом копчених м’ясопродуктів в Канаді, “North Country Smokehouse”, випустило на ринок новий продукт – перший органічний бекон, копчений на дровах з яблуні.

Нова лінійка продукції сімейної канадської фірми – це органічний, сертифікований продукт. Для його виробництва використовують “гуманні” методи забою тварин. Як стверджують власники крафтової компанії, цьому бекону немає аналогів на ринку.

Органічну свинину нарізають вручну, потім шматки бекону маринуються в розсолі з чистого кленового сиропу та преміальних спецій.

В компанії стверджують, що лінія Applewood Smoked Uncured Canadian Bacon також не містить нітратів, нітритів, гормонів росту та антибіотиків. Ціна продукту – близько 7 канадських доларів за упаковку.

“Завдяки нашому традиційному методу повільного копчення, цей бекон зберігає повноцінний смак і відрізняється від інших подібних продуктів. До того ж ми відповідально ставимось до стандартів добробуту тварин, а наша продукція відповідає вимогам USDA щодо виробництва органічних продуктів”, – говорить Аарон Корбетт, виконавчий директор компанії “North Country Smokehouse”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button