Новини про м'ясо

В Канаді готують законодавство для ринку штучного м’яса

Оскільки частка рослинних замінників м’яса на ринку Канади постійно зростає, уряд країни почав розробку законодавства для регулювання секстору.

Канадське агентство харчової інспекції (CFIA) 3 листопада розпочало консультацію щодо запропонованих оновлень керівних принципів для промисловості щодо штучного м’яса та закликає промисловість та споживачів надсилати пропозиції до 3 грудня.

Уряд Канади переглянути законодавство для регулювання ринку таких продуктів: м’ясо та продукти з птиці, імітоване м’ясо та імітовані продукти з птиці (тобто бургери на рослинній основі, що імітують ефект м’яса тваринного походження) та інші продукти, які не є замінниками м’яса і не імітують його (Наприклад, гамбургери з тофу, сочевичні хлібці або соєві котлети).

На думку урядовців, законодавчі зміни необхідні для того, щоб не вводити споживачів в ману і чітко розмежувати три групи продуктів: м’ясо, псевдом’ясо та традиційні веганські продукти. Нововведення запобігатимуть неправильному маркуванню харчових продуктів та визначатимуть правила реклами та вимоги до складу таких продуктів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button