Новини про м'ясо

В’єтнам переорієнтовується на скотарство для компенсації дефіциту свинини

Через інтенсивне поширення африканської чуми свиней і пов’язані з цим збитки, В’єтнам готовий перейти від зосередженості на свинарстві до інших галузей м’ясного тваринництва, таких як вирощування ВРХ і птиці. Це допоможе компенсувати дефіцит свинини.

Сьогодні споживання яловичини на душу населення у В’єтнамі становить близько 3 кілограмів на рік, але, за словами Тонг Сюань Чінь, заступника міністра сільського господарства, країна має потенціал до збільшення цієї цифри.

Тим не менш, в’єтнамська яловичина повинна буде конкурувати з добре відомими продуктами з США, Японії або Австралії, які вже давно присутні на ринку. Ресторани у В’єтнамі часто обирають японське Кобе або заморожене американське м’ясо великої рогатої худоби для свого меню. Для забезпечення сегмента свіжої яловичини корів імпортують з Австралії, а потім забивають перед доставкою в роздрібні магазини. За останні 12 місяців В’єтнам імпортував 19 тис. голів австралійської ВРХ.

Щоб конкурувати з імпортною продукцією, влада країни планує заохочувати промисловість інвестувати в забійні та переробні підприємства, адже це дозволить зменшити витрати на виробництво яловичини.

Свинина залишається найбільш споживаним м’ясом у В’єтнамі. Утім, скоро ситуація зміниться, оскільки через АЧС в країні вже утилізували 2,5 млн голів свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button