Новини про м'ясо

В якій країні ЄС свинина найдорожча?

Уже більш ніж місяць ситуація на ринку свинини Євросоюзу залишається переважно стабільною. Котирування коливаються лише в кількох країнах, а найбільший експортер свинини в ЄС, Іспанія, демонструє низхідний рух цін.

Найбільш сталим наразі є ринок свинини в Нідерландах. Там уже протягом двох місяців середні закупівельні ціни на свиней забійних кондицій тримаються на одному рівні – 1,723 євро за кілограм. Також протягом восьми тижнів ціни на живець залишаються незмінними у Німеччині (1,796 євро за кілограм) та в Австрії (1,755). У Бельгії впродовж семи тижнів свині забійних кондицій вартують 1,655 євро за кілограм. У Франції вже чотири тижні ціна становить 1,903 євро з кілограм.

Цього тижня на 2,6 євроцента зросла вартість свинини в Данії і наразі становить 1,816 євро за кілограм. Також на 4,3 цента до 1,748 євро зросли котирування живця у Великобританії. А в Іспанії, навпаки, ціни знижуються вже протягом трьох тижнів. Наразі середня ціна на свиней забійних кондицій в країні становить 1,898 євро за кілограм.

Найвищими котирування наразі є в Італії – більше ніж 2 євро за кілограм свинини живою вагою.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button