Новини про м'ясо

Уперше за 20 років світ очікує скорочення виробництва м’яса

Згідно з прогнозом Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) у 2019 році загальні обсяги виробництва м’яса в світі скоротяться. Таке зменшення відбудеться вперше за останні 20 років.

Скорочення обсягів виробництва спровоковане в основному зменшенням продукування свинини та яловичини. Причинами такої тенденції є африканська чума свиней, екологізація виробництва, мода на веганство, вегетаріанство та ін.

Азійський регіон, де вирощувалося найбільше свиней, суттєво постраждав від АЧС. Сотні тисяч голів свиней, що постраждали від АЧС, було утилізовано в Китаї та В’єтнамі. Вірус продовжує поширюватись. Аналітики вважають, що АЧС не вдасться уникнути навіть європейським лідерам з виробництва свинини – Іспанії, Німеччині, Нідерландам.

Світові обсяги виробництва яловичини, за прогнозами FAO, цього року мають знизитись на 1% і становитимуть близько 335 млн тонн. Що ж до м’яса птиці, то в цій галузі навпаки очікується зростання. Обсяги виробництва курятини збільшать найбільші гравці ринку – Аргентина, Бразилія, США та ЄС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button