Новини про м'ясо

Уперше за 20 років пташиний грип виявили на фермі в Північній Ірландії

Близько 30 тис. птахів утилізували на птахофабриці в Північній Ірландії після виявлення пташиного грипу в одному з господарських приміщень.

Востаннє хворобу на підприємстві в країні підтверджували більш ніж 20 років тому – в 1998 році. Департамент сільського господарства встановив 3-мильну охоронну зону навколо ферми поблизу Клоу в графстві Антрім. Головний ветеринарний лікар Північної Ірландії доктор Роберт Хьюї ініціював заходи боротьби із захворюваннями на основі клінічних ознак та первинних результатів, наданих Інститутом сільськогосподарських продуктів харчування та біологічних наук (AFBI), а також нещодавніх випадків високопатогенного пташиного грипу H5N8 у диких птахів по всій Північній Ірландії.

“Враховуючи рівень підозр і щільність поголів’я птиці навколо господарства, життєво важливо, щоб ми зараз діяли з обережністю, але швидко. Тому я ухвалив рішення про утилізацію птахів, а також про введення тимчасових контрольних зон навколо господарства. Це дозволить захистити решту відділів птахофабрики та зупинити розповсюдження вірусу”, – зазначив пан Хьюї.

Зараз проводиться епідеміологічне розслідування з метою встановлення ймовірного джерела зараження та запобігання ризику поширення захворювання.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button