Новини про м'ясо

Українці стали купувати більше м’яса в роздрібній мережі

Новий звіт про обсяги продажів продовольчих товарів, опублікований Державною службою статистики України, показав збільшення торгівлі майже по всіх групах м’яса та м’ясопродуктів у роздрібній мережі. Цей звіт охоплює підприємства, для яких роздрібна торгівля є основним видом економічної діяльності, отже ця статистика може свідчити або про збільшення споживання м’яса, або про збільшення торгівлі м’ясом в офіційних каналах, або і про перше, і про друге разом.

Так, за 9 місяців 2018 року у роздріб в Україні було реалізовано майже 156,94 тис. тонн свіжого та замороженого м’яса всіх видів. За той самий період 2017 року українці придбали близько 145,72 тис. тонн цієї продукції. Зростання продажів таким чином склало 7,7%.

Роздрібні продажі м’яса копченого, солоного та ковбасних виробів з початку січня до кінця вересня цього року збільшилися на 6,1% – до 94,34 тис. тонн (у січні-вересні 2017 року було продано 88,95 тис. тонн).

В той же час, роздрібні продажі консервів та готових м’ясних продуктів за 9 місяців 2018 року зменшилися на 5,3% – до 15,75 тис. тонн (16,63 тис. тонн було в минулому році).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button