Новини про м'ясо

Український виробник органічного м’яса шукає партнерів у Німеччині

На найбільшій у світі виставці органічної продукції BIOFACH-2019, яка стартує 13 лютого у німецькому Нюрнберзі, українське тваринництво представить Organic Meat TM, що входить до складу компанії “Галекс-Агро”.

“Галекс-Агро” спеціалізується на повному циклі виробництва (від вирощування до просування на ринках) органічної продукції рослинництва, м’ясних та молочних продуктів. ТОВ “Органічний м’ясний продукт”, продукція якого виходить під торговельною маркою Organic Meat TM, було засновано у 2017 році. Це перше українське підприємство, що створило м’ясопереробний завод, який працює лише з органічними продуктами.

У 2017 році компанія реалізувала м’яса та м’ясопродуктів на суму 111 тис. євро. А з січня по вересень 2018 року продукції було продано вже майже на 330 тис. євро. У цілому на ринок під торговельною маркою Organic Meat TM надходить близько 30 видів продуктів.

Наразі компанія орієнтується лише на внутрішній ринок, але в перспективі планується вихід на експорт. Представники підприємства вважають, що участь у виставці BIOFACH-2019 дозволить встановити міжнародні зв’язки, знайти партнерів і підготувати умови, щоб почати продаж продукції за кордон.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button