Новини про м'ясо

Український ринок свинини: що змінилося за тиждень

Упродовж 21 тижня року ціни на свиней забійних кондицій в Україні продовжили знижуватись. Вартість живця за тиждень знизилась на 10%, повідомляють в Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ).

“За даними опитування Асоціації “М’ясної Галузі”, ціни на живих свиней продовжують низхідний рух. Так, середня робоча ціна за 1 кг живої свині поточного 21 тижня складала 39,85 грн, що майже на 10% менше, ніж минулого. Згідно з даними Асоціації “Свинарі України”, така робоча вартість склала 40,6 грн/кг”, – йдеться у щотижневому звіті Асоціації “М’ясної Галузі”.

На наступний тиждень АМГ прогнозує подальше зниження котирувань. В асоціації передбачають, що цінові межі на живець коливатися від 37,50 до 40,0 грн/кг.

Що ж до основних світових виробників, то в Асоціації “М’ясної Галузі” зазначають, що цього тижня свиней забійних кондицій в Німеччині продавали в середньому по 1,35 євро за кілограм. З минулого тижня в ФРН ситуація майже не змінилась. А у Сполучених Штатах котирування дещо зросли з 1,36 до 1,4 долара за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button