Новини про м'ясо

Українські виробники приєдналася до Міжнародної асоціації торгівлі м’ясом

Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” (УКАБ) стала членом International Meat Trade Association (Міжнародної асоціації торгівлі м’ясом). Це відкриває нові можливості перед представниками м’ясної галузі, які входять до УКАБ.

Українська асоціація приєдналась до IMTA, щоб налагодити зв’язки вітчизняних виробників з європейськими трейдерами та споживачами м’ясної продукції.

Варто зазначити, що Міжнародна асоціація торгівлі м’ясом входить до більш масштабної Європейської торговельної спілки худоби та м’яса. Також IMTA представляє інтереси виробників на рівні Єврокомісії.

Тарас Висоцький, генеральний директор асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”, зазначає: “IMTA одна з найпотужніших європейських асоціацій торгівлі м’ясом. Україна має значний потенціал в галузі тваринництва, а саме виробництві м’яса та експорту як до країн ЄС, так і на ринок Великої Британії, у разі її виходу з ЄС. Враховуючи те, що внутрішній попит на м’ясну продукцію в ЄС є високим, а експорт з України постійно зростає, впевнені, що найближчим часом ми станемо свідками успішних кейсів кооперації та спільних проектів”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button