Новини про м'ясо

Українські сертифікати “Халяль” визнано в Малайзії

Українські експортери, які орієнтуються на ринки мусульманських країн отримали нові можливості для розвитку міжнародної торгівлі, оскільки Малайзія визнала вітчизняні сертифікати Халяль (Halal). Про це повідомило Посольство України в Куала-Лумпурі.

“Департамент ісламського розвитку Малайзії (JAKIM) надав статус іноземної установи, сертифікати якої визнаються на території Малайзії, українському Центру сертифікації “Халяль”, – йдеться на сайті дипломатичного відомства.

Також повідомляється, що для визнання українського маркування вітчизняний сертифікаційний орган пройшов серйозну перевірку.

“Система визнання іноземних сертифікатів Halal Департаментом ісламського розвитку Малайзії визнана однією з найсуворіших та найавторитетніших більшістю країн мусульманського світу. Це створює нові додаткові можливості для українських експортерів для виходу на ринки більш, ніж 50 держав світу”, – зазначають в Посольстві України в Малайзії.

Нагадаємо, що у 2018 році один з найбільших світових виробників м’яса, Бразилія, експортувала рекордну кількість халяльної курятини та яловичини. Об’єм бразильського експорту м’яса та м’ясопродуктів з маркуванням “халяль” за останній рік зріс на 10% і у грошовому вираженні досяг 5 млрд. доларів США.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button