Новини про м'ясо

Українські експортери ВРХ виходять на нові ринки

Культура споживання яловичини в Україні не досить розвинута, тому підприємствам, що займаються вирощуванням м’ясних порід великої рогатої худоби, доцільніше орієнтуватися на експорт. Один з найбільших вітчизняних виробників яловичини “Агрікор Холдинг” спрямовує зусилля саме на розширення закордонних продажів. Найближчим часом компанія планує розширити експорт на 3 країни Північної Африки та Близького Сходу.

Юрій Гудзь, керівник тваринницького сектору групи ”Агрейн”, до якої входить “Агрікор Холдинг”, розповідає, що компанія продає за кордон 95% продукції. Експортувати велику рогату худобу “Агрікор Холдинг” почав у 2016 році. Тоді першу партію, 1 тис. голів ВРХ, відправили до Лівану. Сьогодні 95% експорту компанія реалізовує саме на ринок цієї країни. Також здійснюються поставки в Грузію та Азербайджан.

Найближчим часом “Агрікор Холдинг” планує налагодити торгівлю з Йорданією, Єгиптом та Лівією. Крім цього компанія і надалі планує пошук нових закордонних партнерів.

Нагадаємо, аналітики Meat-Inform з’ясували, що продуктивність виробництва яловичини в Україні зростає. Так середня вага ВРХ в поточному році показує приріст на 3% до 378 кілограмів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button