Новини про м'ясо

Україна покращує позиції на європейському ринку курятини

За обсягами експорту м’яса птиці до країн Європейського Союзу Україна займає третє місце після Таїланду та Бразилії. За рік вітчизняні виробники збільшили закордонні продажі курятини на 54%. Такі дані були опубліковані цього тижня порталом УНН.

Варто сказати, що за кілька років Україна може “посунути” Бразилію і опинитися на другому місті за обсягами експорту цього виду продукції до ЄС. Так, якщо продажі вітчизняних виробників у січні-листопаді 2018 року зросли у півтора раза і досягли 115 тис. тонн, то бразильські компанії навпаки – скоротили експорт на 25,5% до 280 тис. тонн.

Продажі Таїланду до ЄС зросли на 16,3% до 286 тис. тонн. Таким чином країна випередила лідера 2017 року – Бразилію.

Нагадаємо, близько 70% м’яса птиці з України експортує одна компанія – “Миронівський хлібопродукт”. Майже половину української курятини на світовому ринку закуповують три країни: Нідерланди, Словаччина та Саудівська Аравія. У січні-листопаді 2018 року Україна продала за кордон близько 300 тис. тонн курятини на суму 472 млн. доларів США. Зокрема Нідерланди за 11 місяців 2018 року закупили продукцію українських птахівників на 105,4 млн. доларів. Словаччина імпортувала курятини на 57,3 млн. доларів, а Саудівська Аравія – на 48,6 млн. доларів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button