Новини про м'ясо

Україна домовляється про експорт продукції тваринництва в Аргентину

Попри географічну віддаленість Україна має тісні торговельні взаємини з Аргентиною. Так, Україна імпортує звідти кілька видів м’яса, а Аргентина закуповує такі вітчизняні продукти тваринництва, як колаген та желатин.

Поглиблення співпраці між країнами було обговорено цього тижня під час зустрічі очільниці Держпродспоживслужби Владислави Магалецької з послом Аргентинської Республіки в Україні Еленою Летісією Мікусінські.

“Сьогодні відбувається процес погодження ветеринарного сертифіката для експорту молока та молочних продуктів з України до Аргентини. Голова Держпродспоживслужби висловила сподівання, що всі необхідні узгоджувальні процедури з цього питання будуть проведені найближчим часом. Крім того, між компетентними органами України та Аргентини вже погоджено форму ветеринарного сертифіката для експорту колагену та желатину, виготовленого зі шкір жуйних тварин. З Аргентини до України імпортується м’ясо птиці, риба та морепродукти, а також відновлено імпорт свіжого м’яса свійської ВРХ. Робота, яка велась півтора роки, стосовно погодження останнього, була підкреслена обома сторонами як позитивний крок для посилення торговельних зв’язків між країнами”, – повідомляє Держпродспоживслужба.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button