Новини про м'ясо

Україна активізувала експорт ВРХ до Узбекистану

“Асоціація тваринників України” (АТУ) разом із представниками влади, галузевих асоціацій, виробниками тваринницької продукції Республіки Узбекистан розпочали реалізацію проекту з експорту великої рогатої худоби. В асоціації зазначили, що перші партії нетелів (320 голів) вже відправлені до Узбекистану. Наразі готуються нові експортні поставки ВРХ.

АТУ супроводжувала процес налагодження зв’язків між покупцем у Республіці Узбекистан та українськими підприємствами з вирощування ВРХ. Зокрема, було проведено низку зустрічей, для узбецької делегації організували бізнес-тур прогресивними українськими скотарськими підприємствами. Закордонні партнери залишились задоволеними умовами утримання тварин і пропозиціями українських виробників.

У “Асоціації тваринників України” повідомили, що наразі готуються схожі проекти для виходу вітчизняних підприємств на ринки інших країн.

“Про необхідність допомоги українським господарствам в налагодженні реалізації продукції на міжнародні ринки говорили вже давно. Уперше цю тему ми гостро підняли ще в липні 2017 року, на круглому столі “Розвиток виробництва та експорту м’яса в Україні”. Тоді учасники заходу, зокрема, представники бізнесу із виробництва ВРХ, озвучили проблеми, з якими вони зіштовхуються в намаганні вийти на експортні ринки зі своєю продукцією. Зокрема йшлося про низку бюрократичних перепон, які ми, як асоціація, до якої прислухаються в профільних органах, в аграрному комітеті ВР України, що співпрацює з представниками дипломатичного корпусу з різних країн – можемо допомогти вирішити”,- зазначає голова АТУ Ірина Паламар.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button