Новини про м'ясо

Удвічі зменшилась кількість свиноферм у Німеччині за останні 10 років

За даними Федерального статистичного управління Німеччини (Destatis), в країні помітна тенденція до збільшення кількості й потужності великих тваринницьких ферм. Попри це, поголів’я свиней у ФРН зменшується. Така ситуація у галузі пов’язана з тим, що поступово зменшується кількість дрібних та середніх свиногосподарств. Як результат, середня кількість тварин на ферму збільшується.

Загалом кількість свиноферм у Німеччині за останні 10 років (з 2010 року) зменшилась на 47% – до 32,1 тис. господарств. А от загальне поголів’я свиней у країні за той самий період зменшилось лише на 4% – до 26,6 млн голів. Так, якщо в 2010 році в кожному господарстві було в середньому приблизно 459 свиней, то в 2020 році на фермах в середньому утримувалось по 827 свиней, повідомило статистичне управління.

Наразі на ринку свинини Німеччини склалась важка ситуація: внутрішній попит поступово зменшується, а експорт за межі ЄС заблоковано через поширення африканської чуми свиней. Влада країни веде переговори з Китаєм щодо запровадження регіоналізації щодо АЧС. Такий крок дозволив би ФРН відновити закордонні продажі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button