Новини про м'ясо

Учені: свинина залишатиметься популярною, попри зміну харчової поведінки споживачів

На думку канадських учених, в умовах зростання конкуренції між різними видами білкових продуктів на світовому ринку, свинина зберігатиме перевагу завдяки меншому ступеню обробки, ніж, скажімо, застосовується для курятини, та доступності.

“Псевдом’ясне божевілля та стійкість свинини” було однією з тем, що обговорювались у в рамках симпозіуму Saskatchewan Pork Industry Symposium 2019 в Канаді.

Доктор Сільвейн Шарлебуа, керівник наукових проєктів Університету Далхоузі, каже, що десятиліттями свинина, яловичина та курка домінували на білкових ринках, але зараз, з цілого ряду причин (стійкість, добробут тварин чи навіть здоров’я) ринок змінюється.

“Я б сказав, що молодші покоління суттєво визначають порядок денний, коли мова йде про захист планети, добробут тварин та подібні речі. Найбільше споживачів наразі цікавлять аспекти здоров’я, тому вони дійсно будуть купувати різні білкові продукти лише тому, що вважають, що це здоровіша їжа. У таких умовах свинина має світле майбутнє лише тому, що це натуральний продукт, мало оброблений. Утім, щоб залишатися конкурентоздатними, свинарям доведеться змінювати підходи як до виробництва, так і до позиціювання продукції на ринку. Наприклад, зменшувати застосування антибіотиків в галузі, покращувати стандарти добробуту тварин і наголошувати на користі цього виду м’яса”, – пояснює пан Шарлебуа.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button