Новини про м'ясо

У жовтні свинина подешевшала в більшості країн-експортерів

За підсумками минулого місяця ціни на свинину знизились у більшості країн, що є основними виробниками та експортерами свинини. В середньому котирування знизились на 6,1%, повідомляє Асоціація “Свинарі України” (АСУ).

“Європейські котирування на ринку свинини просідають другий місяць поспіль під тиском більшої пропозиції німецької свинини. Крім цього, надалі відчувається негативний вплив протиепідемічних заходів на внутрішній попит та об’єми забою та переробки свинини. Хоча у низці країн ЄС (Франція, Німеччина, Іспанія) відбувся незначний зсув цін порівняно з вересневими, проте котирування у Бельгії, Польщі, Нідерландах, Італії послабилися помітніше. Тож середня ціна за жовтень втратила щонайменше 3% проти попереднього місяця, склавши 1,71 дол. США/кг забійною масою”, – зазначають аналітики АСУ.

В Україні ціни на живець свиней в жовтні теж демонстрували низхідний рух.

“Середня ціна закупівлі свиней забійних кондицій в Україні у жовтні склала 45,5 грн/кг. Хоча цей показник понизився відносно вересневого менше ніж на 1%, проте порівняно з відповідним місяцем попередніх двох років просідання помітніше — близько 3%. З іншого боку, вже на початку листопада послаблення цін закупівлі зупинилося”, – повідомили в галузевій асоціації.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button