Новини про м'ясо

У ЄС схвалили маркування продуктів з урахуванням благополуччя тварин

Після трьох місяців розгляду Євросоюз схвалив пропозицію щодо маркування продуктів відповідно до показників добробуту тварин.

Федеральний міністр продовольства та сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер повідомила, що ЄС схвалив німецьку пропозицію щодо маркування продуктів тваринництва відповідно до умов утримання тварин. Перші критерії були розроблені для свинини.

Зараз розробляється відповідна постанова, яка, серед іншого, описує конкретні вимоги та критерії для виробників продуктів тваринного походження. Очікується, що весь законодавчий процес завершиться наприкінці 2019 року, тому перші продукти з маркуванням жителі країн ЄС зможуть купити вже до середини-кінця 2020 року.

Це добровільна схема маркування, яка буде повідомляти споживачів, що продукт, який вони споживають, походить від тварин, вирощених відповідно до вимог щодо добробуту тварин, які перевищують мінімальні юридичні стандарти. Маркування буде засноване на поділі продуктів на кілька категорій, зокрема, враховує вільний вигул тварин, спосіб та дистанцію транспортування та ін.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button