Новини про м'ясо

У вересні імпорт свинини скоротився на 38%

Зменшення цін на українську свинину у вересні та інші фактори призвели до скорочення обсягів закордонних закупівель цього виду м’яса. Так, за даними Державної фіскальної служби минулого місяця в Україну ввезли близько 2 тис. тонн свинини, що на 38% менше, ніж у серпні й майже удвічі менше, ніж у вересні 2018 року.

Варто зазначити, що обсяги імпорту м’яса свиней за січень-серпень 2019 року були на 4% більшими, ніж за 8 місяців 2018 року. Утім, з огляду на різке вересневе падіння закордонних закупівель, аналітики прогнозують подальше скорочення обсягів імпорту. Очікується, що в 2019 році Україна імпортує менше свинини, ніж у 2018.

“Протягом останньої чверті минулого року імпортна активність дещо послабилася порівняно з липнем-вереснем. Тим не менш, за той період до України завезли майже 9 тис. т свинини. Цьогоріч квартальні надходження свинини були значно “скромнішими” та не перевищували 7,4 тис. т, які надійшли у першій чверті року. Тож навіть якщо обсяги імпорту м’яса свиней протягом жовтня-грудня зрівняються з торішніми 9-ма тис. т, річний обсяг надходжень буде меншим ніж у 2018-му”, – зазначають в аналітичному відділі Асоціації “Свинарі України”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button