Новини про м'ясо

У світі знижується попит на баранину

Наслідки COVID-19 на світовому ринку продовжують впливати на ключові експортні ринки, спричиняючи загальне зниження попиту на харчові продукти, особливо на баранину. Зокрема, про зменшення обсягів експорту повідомляє один з найбільших гравців глобального ринку – Австралія.

Країна має шанс швидше відновити свою національне поголів’я, що скоротилось через посуху та аожежі, оскільки дані, зібрані компанією «М’ясо та тваринництво Австралії» (MLA), свідчать про зниження показників забою та обсягів експорту. Цього року, як очікується, забій овець та ягнят порівняно з 2019 роком знизиться на 33% – до 6,3 млн. голів та на 6% – до 20,3 млн. голів відповідно.

“Утім, ми очікуємо незначного збільшення середньої ваги туші овець – на 0,7 кг / голову. Однак збільшення ваги буде недостатнім, щоб компенсувати зниження забою, оскільки виробництво баранини в 2020 році, як очікується, зменшиться на 3% – до 487 тис. тонн (маси туші), а виробництво ягнятини скоротиться на 31% – до 157 тис. тонн”, – зазначила аналітик MLA Пенні Грем.

Невизначеність на світовому ринку також спричиняє зменшення обсягів експорту баранини з Австралії. Очікується, що він складе 269 тис. тонн, що на 5% менше обсягів 2019 року, тоді як експорт ягнятини скоротиться на 32% до 126 тис. тонн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button