Новини про м'ясо

У США збираються ухвалити закон про “реальне м’ясо”

Національна асоціація м’ясного cкотарства США (NCBA) виявила, що 55% споживачів не розуміють, що “яловичина на рослинній основі” не є справжньою яловичиною, а цілком веганським або вегетаріанським продуктом.

Деб Фішер, сенатор штату Небраска та член Комітету з питань сільського господарства Сенату, нещодавно презентував Закон про реальне м’ясо, з метою припинити оманливі практики маркування альтернативних білкових продуктів. Законопроєкт містить визначення поняття “яловичина” та перелік продуктів, які можна маркувати таким чином.

“Яловичина – це м’ясо великої рогатої худоби. Відповідно до USDA, яловичина проходить суворий процес перевірки, а маркування м’ясопродуктів суворо контролюється, проте білкові продукти на рослинній основі, які імітують яловичину та іноді маркуються як “яловичина”, не відповідають тим самим стандартам безпеки харчових продуктів та маркування, що й справжнє м’ясо. Американці заслуговують знати, що на їх тарілках. Новий закон захистить споживачів від оманливих маркетингових практик та забезпечить прозорість у процесі продажу продуктів”, – говорить сенатор Фішер.

Закон про реальне м’ясо, зокрема, передбачає, що на псевдом’ясних продуктах має бути вказане слово “імітація” безпосередньо перед або після назви продукту та інформації про те, що він не містить м’яса.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button