Новини про м'ясо

У серпні закупівельні ціни на свинину зростуть

Минулий тиждень виявився вдалим для свиногосподарств – ціни на свиней забійний кондицій зросли на 5%, а середні котирування становили 46,3 грн за кілограм. Загалом, у більшості регіонів ціновий діапазон живця склав 46 – 47 грн за кілограм, повідомляють аналітики Асоціації “Свинарі України”.

На першу декаду серпня в АСУ прогнозують зростання котирувань свинини живою вагою. Цьому сприятиме спека та помірні обсяги імпорту через стабілізацію цін на ринках країн ЄС.

“Частина переробників очікує стабілізацію цін на досягнутому рівні, решта прогнозує продовження висхідного руху. Менша пропозиція живця на забій у зв’язку з повільнішими приростами в спекотний період, найвірогідніше, «збалансує» з намірами окремих гравців ринку дещо обмежити об’єми закупівлі, щоб привести їх у відповідність до обсягів реалізації. Водночас, невизначеність ситуації на валютному ринку та стабілізація цін на свинину в ЄС, слугуватимуть стримуючими чинниками для активізації імпорту. З огляду на це, можна очікувати на позитивне коливання цін закупівлі у найближчій перспективі”, – зазначають в аналітичному відділі АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button