Новини про м'ясо

У ресторанах з’явиться псевдом’ясо, надруковане на 3D-принтері

Технологія друку м’язових волокон тварин або рослинних замінників м’яса на 3D-принтері – вже не новина, але досі таке м’ясо не було представлено на масовому ринку. Ситуація зміниться вже цього року штучне друковане “м’ясо” з’явиться в меню ресторанів кількох країн.

До кінця 2020 року в елітних ресторанах Ізраїлю, Німеччини та Швейцарії можуть почати подавати відвідувачам стейки з продукції рослинного походження, надруковані на 3D-принтерах ізраїльського стартапу Redefine Meat, повідомляє видання Business Insider.

Страва зовні, на смак і за текстурою, дуже схожа на справжнє м’ясо, зазначають виробники. Рецепт приготування продукту зберігають в секреті. Однак відомо, що друкований стейк містить сою, горох, кокосову і соняшникову олію.

Нарзі принтери ізраїльської компанії можуть виготовляти 13 фунтів (5,9 кг) рослинного м’яса на годину. Наступного року Business Insider планує застосовувати нову техніку, яка допоможе виготовляти 44 фунта (19,9 кг) продукції за такий же проміжок часу.

У Redefine Meat поки не повідомляють про точну вартість, за якою передбачається продавати стейки, але в компанії стверджують, що вона буде майже такою ж як і ціна справжнього стейка.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button