Новини про м'ясо

У Польщі завершився Східноєвропейський Конгрес по свинарству

У п’ятницю, 31 січня, в Hotel 500 Tarnowo Podgórne (біля Познані, Польща) відбувся Східноєвропейський Конгрес по свинарству. Такий захід проходить вже втретє. Цьогоріч Конгрес зібрав понад 300 учасників з усієї Польщі та з-за кордону, на заході були присутні, зокрема, представники свинокомплексів, виробники свинини, ветеринари, зоотехніки, науковці, виробники кормів і кормових добавок та інші гравці галузі.

учасники Конгресу по свинарству
учасники Конгресу по свинарству

Цього разу Конгрес по свинарству вийшов на міжнародний рівень завдяки участі іноземних представників компаній та спікерів з 10 країн Європи: з Нідерландів, Бельгії, Угорщини, Німеччини, Франції, Литви, Латвії, України, Румунії та Великобританії. Учасники мали можливість послухати лекції в рамках трьох тематичних блоків: Управління, Годівля та Добробут (призначений для ветеринарів та зоотехніків).

Деніс Кардосо, «Animine»
Деніс Кардосо, «Animine»

До програми заходу увійшло багато цікавих і корисних лекцій, які розкрили ряд актуальних проблем сектору. Найбільше емоцій викликала тема африканської чуми свиней (АЧС). Професор Ельжбета Шиманська з Варшавського сільськогосподарського університету обговорила вплив АЧС на зміну цін на свинину в країні. У свою чергу, Яцек Стшелецький (експерт китайського агропродовольчого ринку) торкнувся теми африканської чуми свиней в Китаї.

Яцек Стшелецький
Яцек Стшелецький

Інші лекції були не менш цікавими. Томас Бруннер – австрійський фермер, власник українського підприємства «Агро Плюс 2006» – розповів про свій досвід в годівлі свиней без використання антибіотиків, який втілено в «Системі Тимошівка». У свою чергу, Удо Дул з Угорської аграрно-промислової палати, Вільгельм Рекстис з Литовської асоціації свинарів і Дзінтра Лейнєце з Латвійської асоціації свинарів поділилися зі слухачами найважливішими відомостями щодо ситуації на ринку свинини в їхніх країнах.

Томас Бруннер, «Агро Плюс 2006»
Томас Бруннер, «Агро Плюс 2006»

У секції «Годівля» науковці з Університету природничих наук у Познані, Варшавського сільськогосподарського університету, Національного дослідницького інституту тваринництва та Аграрного університету у Кракові виступили з лекціями на наступні теми: поживні речовини в годуванні свиней, насіння бобових рослин, насіння і побічні продукти олійних культур і злаків. Модератором цієї секції був Томаш Шварц з Сільськогосподарського університету ім. Гуго Коллонтая в Кракові, який пролив нове світло на використання жита в харчуванні свиней.

прес-конференція
прес-конференція

У секції «Добробут» лікарі-ветеринари висвітлили такі теми, як: «Біоасекурація (біологічна охорона ферми)», «Африканська чума свиней: спалах №28/2019, ліквідація 26-30.07.2019» та «Ефективність розмноження і контроль розмноження свиней». Модератором цієї секції був лікар ветеринарії Томаш Круппа з асоціації «Globalwet».

Під час Конгресу по свинарству відбулася також прес-конференція, в якій взяли участь: Ельжбета Шиманська (проф. Варшавського сільськогосподарського університету), Яцек Стшелецький (експерт китайського агропродовольчого ринку) і Марек Пірштук (лікар ветеринарії в Авґустові, Польща). Головною темою конференції була актуальна ситуація на польському та світовому ринку свинини. Найбільший ажіотаж викликала тема африканської чуми свиней.

галузева виставка
галузева виставка

Учасники також мали можливість порозмовляти з багатьма компаніями, які представили свою продукцію в рамках виставки. Генеральним партнером цьогорічного Конгресу стала компанія «Viridis».

Безсумнівно Східноєвропейський Конгрес по свинарству мав великий успіх. Організатори Конгресу  «InConventus Group» ще раз довели, що організація конференцій міжнародного рівня не є для них проблемою. Організатори вже планують IV Східноєвропейський Конгрес по свинарству. Більш детальна інформація на веб-сайті: www.pig-congress.com.

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button