Новини про м'ясо

У п’ять разів зріс імпорт свинини у В’єтнам

Упродовж 2020 року у В’єтнам було імпортовано 141,14 тис. тонн свинини, враховуючи м’ясо, субпродукти та продукти переробки. Це на 382% більше порівняно з попереднім роком.

Крім того, вартість свинини, закупленої за кордоном в 2020 році, зросла на 503% до 334,44 млн. доларів, повідомляє Генеральний департамент митниці В’єтнаму. Три основні постачальники забезпечили майже дві третини в’єтнамського імпорту свинини – це Бразилія (24,5%), Росія (24,1%) та США (13,7%).

Російським виробникам експорт свинини до країни Південно-Східної Азії був дозволений наприкінці 2019 року. За порівняно незначний проміжок часу країні вдалося помітно збільшити обсяги відвантажень на в’єтнамський ринок.

Зростання імпорту свинини у В’єтнам пояснюється низьким рівнем пропозиції на внутрішньому ринку, спричиненим пандемією Covid-19, африканською чумою свиней та повенями в центральних регіонах країни, повідомляє Міністерство промисловості та торгівлі.

Наразі 800 підприємствам з 19 країн дозволено експортувати м’ясо свиней до В’єтнаму. Утім експерти очікують, що протягом найближчих місяців імпорт свинини в азійську країну скоротиться завдяки відновленню поголів’я, яке розпочалось в 2020 році.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button