Новини про м'ясо

У Німеччині фермерам компенсуватимуть витрати на покращення умов утримання тварин

Міністерство сільського господарства та продовольства Німеччини представило результати незалежного техніко-економічного обґрунтування щодо процесу покращення благополуччя сільськогосподарських тварин в країні.

Дослідження підтверджує, що власникам господарств слід компенсувати витрати на оновлення ферм для сприяння покращення добробуту тварин. Загальна сума витрат на фінансування виробників передбачає:

  • 2900 мільйонів євро в 2025 році,
  • 4300 мільйонів євро в 2030 році,
  • 4000 мільйонів євро в 2040 році.

Державна підтримка галузі тваринництва буде здійснюватися завдяки введенню податку на м’ясо та інші продукти тваринного походження. Це призведе до зростання цін на продукти. Утім, отримані кошти будуть спрямовані на покращення добробуту тварин. Запровадження податку є ключовим елементом у фінансуванні трансформації тваринництва, що також підтримується більшістю споживачів.

Уряд Німеччини також вважає важливим запровадження обов’язкового державного маркування на продуктах для позначення рівня добробуту тварин, якого дотримуються виробники. Більшість споживачів в країні вважають, що на етикетках харчових продуктів має бути інформація про умови під час вирощування, транспортування та забою тварин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button