Новини про м'ясо

У McDonald’s Австралії постачають м’ясо з ферм, що відповідають стандартам захисту тварин

З лютого McDonald’s Australia буде використовувати в свої закладах лише курятину, схвалену RSPCA (Королівським товариством із запобігання жорстокого поводження з тваринами).

Мережа ресторанів швидкого харчування об’єдналася з трьома основними постачальниками курятини (Ingham’s, Turosi та Baiada) у рамках свого зобов’язання використовувати у ресторанах швидкого обслуговування лише курку, схвалену RSPCA. Ці постачальники регулярно здійснюють оцінювання, щоб забезпечити відповідність своїх ферм стандартам захисту тварин RSPCA.

Директор McDonald’s Australia з питань логістики та сталого розвитку Кайлі Фріленд зазначила: “Одним із найкращих способів покращити життя сільськогосподарських тварин є забезпечення доступу до середовища, яке відповідає їхнім індивідуальним потребам і спонукає їх до вираження своєї природної поведінки. McDonald’s співпрацює з австралійською сільськогосподарською промисловістю майже 50 років, і лише у 2019 році придбав понад 15,7 млн кілограмів курки місцевого виробництва”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button