Новини про м'ясо

У Китаї дешевшає свинина

Протягом останніх тижнів ціни на свиней забійних кондицій у Китаї зменшились через м’ясо з держрезервів, яке з’явилося на ринку за розпорядженням уряду, та через чергову фазу ліквідації поголів’я, спричинену спалахами АЧС у провінціях Гуандун та Сіньцзян.

Наприкінці 2020 року міністерство сільського господарства та сільських справ Китаю повідомило, що маточне поголів’я в країні досягло 41,61 мільйона, а виробничі потужності – 90% від показників до виявлення африканської чуми свиней. Однак, згідно з останнім звітом Genesus Inc, нові спалахи АЧС та мутації вірусу налякали деяких виробників і змусили прискорити забій. Таким чином, пропозиція свинини на ринку зросла. За останні два тижні середні ціни становила 4,90 долара за кілограм. Ще нещодавно, коли святкували китайський Новий рік, ціна становила 5,56 долара за кілограм.

“АЧС досі викликає велике занепокоєння у свинарській промисловості Китаю, оскільки невідомо, коли буде доступна ефективна вакцина. Повідомляється про нові спалахи АЧС в провінціях Гуандун та Сіньцзян. Крім того, в деяких регіонах країни була надзвичайно холодна зима, яка посилила проблеми галузі. Минулого року китайські чиновники заборонили антибіотики в кормах, що уповільнило збільшення ваги, і свині більш сприйнятливі до діареї та респіраторних захворювань під час холодної погоди”, – пояснює Лайл Л. Джонс, директор з продажів Genesus Inc у Китаї.

Також Bloomberg повідомляє, що цілих 15% національного поголів’я свиней могли бути втрачені за зимові місяці через хвороби, а повне відновлення до рівня періоду до АЧС, ймовірно, відкладено до другої половини 2022 року. Все це може призвести до подорожчання свинини в Китаї вже протягом найближчих тижнів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button