Новини про м'ясо

У Китаї будують найбільшу в Азії бійню для свиней

Компанія Techbank Food, що займає шосте місце за поголів’ям утримуваних свиней у Китаї, розпочала будівництво забійного підприємства загальною потужністю 5 млн. голів. Бійню будують у китайській провінції Аньхой. Це підприємство буде найбільшою бійнею для свиней в Азії.

Загальний обсяг інвестицій становить 1,35 мільярда юанів (189 мільйонів доларів США). Підприємство має почати роботу наприкінці 2021 року. Завдяки введенню в експлуатацію нової бійні компанія створить 3 тис. нових робочих місць.

Зараз галузь свинарства приносить Techbank близько 75% доходу. У 2019 році було вироблено 2,44 млн. голів свиней, що на 12,43% більше, ніж роком раніше. Мета компанії – виробляти 30 мільйонів свиней на рік. У 2018 році в Techbank заявили, що для досягнення цієї мети збудують 6 забійних підприємств поруч із своїми господарствами, потужністю по 5 мільйонів голів.

Оскільки Китай посилює контроль за перевезенням живих свиней на тлі спалахів африканської чуми свиней, не лише Techbank, а й інші провідні виробники інвестують у будівництво забійних підприємств.

Зараз у Китаї налічується близько 5 тис. забійних підприємств для свиней, і вони працюють лише на 30% від загальної потужності. Компанія Shuanghui, найбільший гравець ринку КНР, у 2019 році забила 13,2 мільйона голів свиней, що складає 53,6% потужності її боєнь.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button