Новини про м'ясо

У Канаді з’явилось Агентство з промоції та досліджень свинини

Цього місяця міністр сільського господарства Канади Марі-Клод Бібо оголосила про створення Агентства з промоції та досліджень свинини (PRA) в країні.

“PRA буде важливим інструментом для виробників – це допоможе сприяти ще більшій співпраці через ланцюжок створення вартості за рахунок збільшення дослідницької та промоційної діяльності. У довгостроковій перспективі це призведе до поліпшення темпів зростання та конкурентоспроможності сектору,” – сказав Рік Бергманн, голова Ради свинарства у Канаді.

Окремо за допомогою своїх різних провінційних організацвй канадські виробники свинини вже фінансують велику кількість проєктів з просування податку на ринку, надання послуг та дослідницької діяльності. Інвестиції у це мали вирішальне значення для підвищення конкурентних позицій галузі та покращення обізнаності споживачів про переваги поживної цінності свинини.

Представники галузі свинарства вважають, що PRA є одним із механізмів, який може ще більше зміцнити галузь.

“Виробники та провінційні організації з усієї країни, які брали участь у створенні агентства, задоволені тим, що їх бачення просування свинини нарешті реалізується”, – заявив заступник голови організації Рене Рой.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button