Новини про м'ясо

У Канаді м’ясопереробний завод закрили через коронавірус у працівників

Завод з переробки свинини в Канаді закривається через випадки COVID-19 серед працівників. Це тимчасове закриття торкнеться майже 1000 працівників.

У співпраці з громадським управлінням охорони здоров’я та інтегрованим університетським центром охорони здоров’я та соціальних послуг Mauricie-et-du-Québec (CIUSSS MCQ), керівництво компанії Olymel оголошує про тимчасове закриття заводу з забою та переробки свиней у Ямачічі на 14 днів. Це пов’язано зі зростанням кількості випадків COVID-19 серед працівників заводу, яка досягла дев’яти. Рішення було прийнято частково для захисту працівників, а частково для обмеження розповсюдження вірусу в місті.

Керівництво компанії працюватиме над тим, щоб створити план відновлення діяльності із застосуванням посилених заходів безпеки.

Закриття цієї важливої ​​частини ланцюга продовольства, навіть тимчасово, є проблемою для галузі м’ясопереробки в регіоні. Olymel буде підтримувати своїх постачальників, зокрема фермерів, що постачають свиней на завод. За словами виробника, це тимчасове закриття не має вплинути на розповсюдження продукції на місцевих ринках.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button