Новини про м'ясо

У Франції маркуватимуть продукти відповідно до їх корисності

У Франції ухвалено закон “Про покращення якості харчових продуктів та заохочування здорового харчування”, згідно з яким передбачено введення нового способу маркування продуктів та фінансування заходів з пропагування здорової їжі.

Відтепер усі французькі виробники зобов’язані вказувати на упаковках продуктів харчування інформацію про їх користь, наприклад, дані про кількість цукру, солі, жиру та інших речовин. Згідно з законом вводиться новий спосіб маркування, який розділить продукти на 5 категорій – від А (найбільш корисна їжа) до Е.

У Франції такі позначки діяли ще з 2017 року, але їх застосування не було обов’язковим. А тепер інформацію про користь продуктів необхідно буде вказувати не лише на упаковці, але й в рекламі. Якщо виробник не хоче згадувати про маркування у рекламі, він повинен буде внести відповідну плату на рахунок Національної агенції охорони здоров’я Франції.

Крім цього, новий закон передбачає введення в школах факультативних уроків, де дітей навчатимуть основам здорового харчування.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button