Новини про м'ясо

У Данії зростає поголів’я свиней через проблеми галузі в Німеччині

Один з найбільших виробників свинини та постачальників поросят в ЄС, Данія, повідомляє про зростання поголів’я. На початку 2021 року чисельність свиней у країні збільшилася на 5,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року. За останніми даними, опублікованими Службою статистики Данії, наразі поголів’я склада 13,4 мільйона голів.

Збільшення кількості свиней зумовлене зростанням чисельності тварин на відгодівлі та поголів’ям поросят, зазначають в Раді з питань сільського господарства та продовольства Данії.

“Кількість свиней для забою зросла в порівнянні з попереднім роком на 11%, ймовірно, через меншу кількість свиней, що експортувалися з Данії до Німеччини. Попит на свиней та поросят з боку ФРН зменшився через перебої у роботі забійних підприємств, які змушували виробників довше затримувати свиней на фермах”, – прокоментував Чарлі Рів, аналітик галузі тваринництва у Раді з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

За даними Євростату про торгівлю, за 11 місяців 2020 року данський експорт поросят до Німеччини скоротився на 241 тис. голів (-4%). Хоча експорт свиней вагою понад 50 кг та племінних тварин збільшився відповідно на 113 тис. голів (+ 112%) та 41 тис. голів (+ 25%).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button