Новини про м'ясо

У чотири рази зросли інвестиції в галузь свинарства в Китаї

Високі ціни на свинину спонукали нових гравців долучитися до галузі свинарства в Китаї. Згідно з останньою доповіддю Genesus, у 2020 році загальний обсяг інвестицій в сектор склав 400 мільярдів юанів (61,28 мільярда доларів США). Цей обсяг фінансування приблизно в 4 рази більше, ніж обсяг інвестицій у 2019 році.

Основними інвесторами є New Hope, Zhengbang, East Hope та інші, зокрема Muyuan і Tianbang.

“Китай у 2020 році імпортував рекордні 27 тис. свиней з-за кордону, щоб допомогти забезпечити високоякісну генетику своїх племінних ферм. Попередній рекорд становив 17,3 тис. голів і був встановлений у 2013 році. За даними Міністерства сільського господарства та сільських справ, до кінця вересня поголів’я свиней у Китаї досягло 370 мільйонів. Це 84% від рівня кінця 2017 року, коли в країні ще не поширювався вірус африканської чуми свиней.

Наразі ціна на свиней забійних кондицій у Китаї становить 33,9 юаня (5,2 долара) за кілограм. Це майже стільки ж, як і в грудні 2019 року. Очікується, що цього року ціни знизяться, оскільки Китай відновлює поголів’я свиней, але спад котирувань буде повільним, оскільки попит на свинину все ще високий.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button