Новини про м'ясо

У Чорноморському порту досі не створено умов для торгівлі тваринами

У жовтні цього року Чорноморський порт став центром уваги громадськості після того, як Туреччина не прийняла 300 українських овець і відправила паром з тваринами назад до Одеси. Ветеринарна служба заборонила повернення овець у зв’язку з санітарним режимом. Після цього вівці два тижні провели зачиненими в порту, частина тварин загинула. Проблему вдалось вирішити завдяки активним діям волонтерів. Але ця ситуація нічого не змінила в роботі порту.

За словами Олега Яковлева, заступника начальника Одеської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю, після скандального випадку з вівцями, Чорноморський порт не створив належних умов для завантаження тварин. Експерт говорить, що в порту немає жодного майданчика для карантинного утримання тварин, який би відповідав вимогам законодавства. Варто сказати, що після випадку з вівцями у порту були схожі ситуації, щоправда тоді повертали менші партії тварин.

Олег Яковлєв говорить, що служба вже підготувала листа до Міністерства фінансів з пропозицією виділити кошти на будівництво спеціалізованого карантинного майданчика в Чорноморському порту.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button